Dökülmeye Karşı Önlem Alma Yolları

Dökülmeye Karşı Önlem Alma Yolları


Dökülmeye Karşı Önlem Alma Yolları

Saçlarımızı kaybetmek istemiyoruz ve elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz.Saçlarımızı kaybedersek neler olabileceğini tahmin edebiliyor muyuz?Bizi güzelleştiren doğal bir özelliği kaybetmiş olacağız.Belkide isteyeceğimiz en son şey elimizdekileri kaybetmektir.Buna saçlarımızda dahildir.O halde çözüm yollarına bir bakalım!Siz de saçlarınızı kaybetmek istemiyorsanız;dökülmelere karşı dayanıklı ve güçlü saçlara ulaşmak istiyorsanız size özel derlediğimiz ipuçlarını mutlaka dinlemelisiniz!

Beslenmeye dikkat etmek

Ne kadar dengeli beslenirsek, saçlarımız da o kadar sağlıklı olur. Aldığınız gıdalar, saçlarınızıda etkiler. Sağlıklı bir şekilde, protein ve vitaminler açısından zengin beslendiğinizde saçlarınız da bu besinleri alır ve daha sağlıklı olur.Saçlarınızı kaybetmek istemiyorsanız, daima sağlıklı ve dengeli beslenmeye özen göstermelisiniz.

Saç derisine masaj yapmak

Saç derisinde kan dolaşımını arttırmak için saç derinize masaj yapmayı denemelisiniz. Fırsat buldukça saç derinize dairesel hareketlerle, parmak uçlarınızla hafifçe masaj yaparak kan dolaşımını arttırıp,saç büyümesine destek olmuş olursunuz.

Saça nazik davranmak

Saçlarımızı düzleşsin diye hızlıca taramayı bırakmamız gerekiyor.Jöle,saç spreyi gibi kimyasallardan uzak durmalıyız.Sık sık maşa,fön makinası,düzleştirici ile saçlarımızı şekillendirmeyi bırakmalıyız.Saçlarınızı sıcak suyla yıkamayı da bırakmanız gerekiyor.Saçlarınızı kaybetmek istemiyorsanız tüm bunların saçlarınıza nasıl zarar verdiğini, uzun vadede saçlarınızda dökülmelere yol açabileceğini bilmeniz gerekiyor.Yani saç dökülmesine engel olmak için saçlarınıza nazik davranmanız şart.

Saçı gergin toplamamak;

Özellikle saçlarınız uzunsa ve çok uzun süre gergin bir topuz, atkuyruğu kullandığınızda hafiften başınızın ağrıdığını bile hissedersiniz. Bunun nedeni saçlarınızın uç ve boy kısımlarının saç derinize ağırlık vermesidir.

Kulaktan dolma bilgilere inanmamak:

Genelde çoğumuz çevremizden duyduğumuz, internette gördüğümüz farklı yöntemlerle saç dökülmesini tedavi etmeye çalışıyoruz. Bitkisel adı altında serumlar, maskeler, karışımlar hazırlayıp saçımıza sürmeye çalışıyoruz. Duyduğunuz her karışımı saçınıza sürmek yerine kalitesine güvendiğiniz, inandığınız saç bakım ürünlerinden yardım almayı denemenizi öneririz.

Doğal Şampuan Seçimi:
Saç dökülmesi çok uzun yıllardır bir çok kişinin yaşadığı en büyük problemlerden biridir.Artık saçların ve saç derisinin dostu olan Natrumin ile saçların dökülmesine etkili bir çözüm bulundu.Dünyanın ilk susuz şampuanı Natrumin diğer şampuanlara göre %95 etken madde(%47 Polifenol- %48 Bitkisel yağ) içeriği ile saç derinizi ve saçlarınızı sağlığına kavuşturuyor.Diğer şampuanlarda yıllarca kullanımdan sonra elde edebileceğiniz vitamin,mineral ve organik maddeleri Natrumin ile ilk kullanımda elde edersiniz.İşte bu yüzden “Natrumin Saç Bakım Ürünleri” ilk kullanımda etkilidir.Saç derisine 1 dk. içinde nüfuz ederek her türlü saç ve cilt sorununa hücre tamiri sayesinde çözüm getirmektedir.

Natrumin şampuanın içeriğinde bulunan esansiyel yağların ferahlatıcı etkileri sayesinde saçlarınız daha canlı,daha havalı ve daha parlak bir görünüme kavuşur. Polifenollerin sebum kontrolünü sağlaması sebebiyle saçlarınızın yağ dengesini sağlar.Böylece saçlarınızın çabuk yağlanmasına izin vermez. Ferah kokusu güne rahatlamış olarak başlamanızı sağlar.

Saçlarınızı kaybetmek istemiyorsanız bizce bir denemenizde fayda var!

Natrumin Şampuan

Ürün Sayfası: https://www.natrumin.com.tr/magaza/

Natrumin 3’lü Set: https://www.natrumin.com.tr/urun/natrumin-3lu-set/

Sıkça Sorulan Sorular:

1-Neden rengi koyu?

İçeriğinde kakao-çikolata polifenolleri vardır.Doğal rengi korunmuştur.Boya içermez.

2-Koyu renk kalıcımıdır?

Hayır durulama ile giderilir.

3-Normal şampuanlar gibi köpürmüyor?

Doğal içeriği ve yoğun bitkisel yağ konsantrasyonu nedeniyle normal kimyasal şampuanlar gibi köpürmez.Köpük psikolojiktir.Asıl olan saçlı deri etkinliğidir.

4-Su katkısız olmasının ne avantajı var?

İçeriğinde yüksek miktarda etken madde içermesinden dolayı ilk kullanımda etki sağlar.Diğer şampuanları yıllarca kullanarak elde edeceğiniz sonuçları Natrumin de daha kısa sürede elde edersiniz.

5-Ne kadar sürede sonuç alabilirim?

İlk kullanımdan itibaren etkisini görebilirsiniz.Su katkısız etken madde oranı yüksek olmasından dolayı 1.dakikadan itibaren etkilidir.

6-Etkisi Ne kadar Sürmektedir?

Etkisi kalıcıdır, saç köklerini ve hücrelerini besler ve yeni saçların çıkmasına yardımcı olur.

7-Ürün Kaç Kullanımlıktır ?

Kullanımı Kişiden Kişiye Değişmektedir.Normal kullanımda set halinde 4 ay Boyunca Yetecektir.Şampuanın sık kullanımında (haftada 2-3 kez) 2 ay yetecektir.

8-Ürünün Yan Etkisi Var mı ?

Dermatest Laboratuarlarında “SAFETY,DERMATOLOGİC “testleri yapılmıştır. Gönül Rahatlığı İle Kullanabilirsiniz.

9-Saç artışını destekleyip,saç telini kalınlaştırır mı?

Saç büyüme hızını artırır!Saçların hızlı uzamasını ve kalınlaşmasını sağlar.(Saç telinizin kalınlığını ve boyunu kullanmadan önce ölçtürün 2 set bitirdikten sonra yine ölçtürün eğer fark göremezseniz ücreti iade!)

NOT:

1-Bu bir kellik ilacı değildir.Var olan saçlarınızın dökülmesini engeller,saç derinizi onarır ve eğer saç kökleriniz ölmediyse yeniden tüylenme başlayabilir.Hücreler ölmüş ise hiç bir şey diriltemez.(Termodinamik Kanunu)

2-Natrumin ilaç değildir günlük kullanıma da uygun saç derinizi onaracak ve koruyacak özellikte bir üründür.

3-Natrumin saç derisini onarır ve saç derisi sorunları için kullanılır

4-Natrumin deterjan içermez zaten normal şampuanlar gibi köpürmez ayrıca rengi de koyu kahverengidir. Boyar madde içermez

5-Saç ekimi yapan yerlerde yaraların iyileşmesi için Natrumin kullanılmaktadır.Yani özet olarak bu ürünün amacı saç derisini düzenlemektir.

Bu gönderiyi paylaş