İÇERİK

Natrumin Şampuan

Kullanım Amacı

Natrumin Şampuan saçı nazikçe temizlerken aynı zamanda içeriğindeki bitkisel polifenol ve kakao çekirdeği özleri sayesinde,düzenli ve sürekli kullanımda saç dökülmesi probleminin çözümüne yardımcı olur.Saç tellerinin kalınlaşmasına , güçlenmesine saçın hacim kazanmasına yardımcıdır. saça parlaklık verir. Ph değeri saç derisine uygun olup ciltte herhangi bir alerji,tahriş ve iritasyona neden olmaz.Kepeğe karşıdır. Renklendirici içermez.

Kullanım Şekli

Natrumin Şampuan, ıslak saça hafifçe masaj yaparak uygulanması ve iyice durulanması tavsiye edilir. İki günde bir kullanılması önerilir.

İçindekiler

Doğal N10 Kompleks Ekstraktı, K-Fulvate ekstraktı, Kakao – Çikolata Polifenolleri, Soğuk pres bitkisel yağlar (çörek otu yağı, susam yağı, tatlı badem yağı, keten yağı, portakal yağı, jojoba yağı, havuç yağı, kayısı yağı, tarçın yağı, nane yağı), Carbomer, Glycerine, Zeytin Yaprağı Ekstraktı.

Natrumin Solüsyon

Kullanım Amacı

Natrumin Solüsyon saçı besleyerek güçlenmesini sağlar. Saç tellerinin kalınlaşmasına yardımcı olur. Rahatsızlık vermeyen yumuşak bir dokuya sahiptir. pH değeri saç derisine uyumlu olup renklendirici içermez.

Kullanım Şekli

Natrumin Şampuan ile yıkanmış nemli saça masaj yaparak uygulanır ve saç kurumaya bırakılır. Durulama gerektirmez.

İçindekiler

Doğal NX1 Kompleks Ekstraktı, Kakao polifenolleri, Soğuk pres bitkisel yağlar (çörek otu yağı, susam yağı, portakal yağı, jojoba yağı, havuç yağı, kayısı yağı, zeytin yağı), Üre,Su.

Natrumin Serum

Kullanım Amacı

Natrumin Serum, saç tellerinin kalınlaşması ve güçlenmesi için geliştirilmiş konsantre bir üründür.Aynı zamanda içeriğindeki polifenoller ve kakao çekirdeği özleri sayesinde kollejen sentezi yapar. Hücreleri onararak saç foliküllerinin canlanmasını sağlar.Saç dökülmesi ve tüm saç derisi problemlerinin çözümünde kullanılır.

Kullanım Şekli

Natrumin Serum, hafif nemli saça uygulanarak ortalama 30 dk. bekletildikten sonra yıkanır.Daha iyi sonuç alabilmek için Natrumin Şampuan ve Solüsyonla kullanılması önerilir.

İçindekiler

Doğal NX1 Kompleks Ekstraktı, Soğuk pres bitkisel yağlar (çörek otu yağı, susam yağı, tatlı badem yağı, keten yağı, portakal yağı, jojoba yağı)

Bu ürünü sepete eklediniz: