İÇERİK

Natrumin Şampuan İçeriği Nedir? 

Natrumin Şampuan

Kullanım Amacı

Natrumin Şampuan saçı nazikçe temizlerken aynı zamanda içeriğindeki bitkisel polifenol ve kakao çekirdeği özleri sayesinde,düzenli ve sürekli kullanımda saç dökülmesi problebleminin çözümüne yardımcı olur.Saç tellerinin kalınlaşmasına , güçlenmesine saçın hacim kazanmasına yardımcıdır. saça parlaklık verir. Ph değeri saç derisine uygun olup ciltte herhangi bir alerji,tahriş ve iritasyona neden olmaz.Kepeğe karşıdır. Renklendirici içermez.

Kullanım Şekli

Natrumin Şampuan, ıslak saça hafifçe masaj yaparak uygulanması ve iyice durulanması tavsiye edilir.İki günde bir kullanılması önerilir.

İçindekiler

Doğal N10 Kompleks Ekstraktı,K-Fulvate ekstraktı,Kakao-Çikolata Polifenolleri, Soğuk pres bitkisel yağlar (çörek otu yağı, susam yağı, tatlı badem yağı, keten yağı, portakal yağı, jojoba yağı, havuç yağı, kayısı yağı, tarçın yağı, nane yağı),Carbomer, Glycerine,Zeytin Yaprağı Ekstraktı.

Natrumin Solüsyon

Kullanım Amacı

Natrumin Solüsyon saçı besleyerek güçlenmesini sağlar. Saç tellerinin kalınlaşmasına yardımcı olur. Rahatsızlık vermeyen yumuşak bir dokuya sahiptir.pH değeri saç derisine uyumlu olup renklendirici içermez.

Kullanım Şekli

Natrumin Şampuan ile yıkanmış nemli saça masaj yaparak uygulanır ve saç kurumaya bırakılır. Durulama gerektirmez.

İçindekiler

Doğal NX1 Kompleks Ekstraktı, Kakao polifenolleri,Soğuk pres bitkisel yağlar (çörek otu yağı, susam yağı, portakal yağı, jojoba yağı, havuç yağı, kayısı yağı,zeytin yağı) ,Üre,Su.

Natrumin Serum

Kullanım Amacı

Natrumin Serum , saç tellerinin kalınlaşması ve güçlenmesi için geliştirilmiş konsantre bir üründür.Aynı zamanda içeriğindeki polifenoller ve kakao çekirdeği özleri sayesinde kollajen sentezi yapar.Hücreleri onararak saç foliküllerinin canlanmasını sağlar.Saç dökülmesi ve tüm saç derisi problemlerinin çözümünde kullanılır.

Kullanım Şekli

Natrumin Serum, hafif nemli saça uygulanarak ortalama 30 dk. bekletildikten sonra yıkanır.Daha iyi sonuç alabilmek için Natrumin Şampuan ve Solüsyonla kullanılması önerilir.

İçindekiler

Doğal NX1 Kompleks Ekstraktı, Soğuk pres bitkisel yağlar (çörek otu yağı, susam yağı, tatlı badem yağı, keten yağı, portakal yağı, jojoba yağı),

Natrumin Yoğun Saç Bakım Kremi

Kullanım Amacı

Natrumin bakım kremi,mat ve donuk saçların yeniden nemini ve doğal koruyucu tabakasını kazanmasına yardımcı olur.İçeriğindeki zengin aktifler sayesinde saçın parlamasını sağlar.Ürün kullanımı sonrasında saç daha yumuşak ,dayanıklı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli

Saçınızı Natrumin şampuan ile yıkayınız ve ardından iyice durulayınız.Natrumin Yoğun Hacim Saç Kremini saç diplerinize değirmeden saç uçlarınıza uygulayınız. Saçınızda 1-2 dakika beklettikten sonra bol suyla yıkayınız..Dilediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.Gözle temas ederse bol suyla durulayınız.

İçindekiler

N-10 Calsate Ektstrakt, Zeytin Yağı, Defne Yağı, Jojoba Yağı, Triethanolamin, K-Fulvate, Stearik Asit, Gliserin, Fenoksiethanol, Water