İnce Telli Seyrek Saçlarımızı Nasıl Kalınlaştırabiliriz?

İnce Telli Seyrek Saçlarımızı Nasıl Kalınlaştırabiliriz?


İnce Telli Seyrek Saçlarımızı Nasıl Kalınlaştırabiliriz?

Kalın telli saçlar bile zamanla çevresel veya fiziksel faktörlerle incelebilir. Saçların incelmesini tetikleyen birçok etken var.

-Saçların çok fazla perma,boyama,açma gibi işlemler görmesi

-Saçlara çok fazla fön çekilmesi

-Saç düzleştiricisi,maşa gibi ürünlerin haddinden fazla kullanımı

-Beslenmeye bağlı olarak oluşan vitamin eksikliklerinin saçlarda kendini göstermesi

Bunların dışında saçlar,hava kirliliği,sigara,yetersiz bakım,stres,kötü beslenme,yaş alma gibi sebepler yüzünden zamanla incelebilir.

Maalesef şunu söylemek zorundayım.İncelen saçlar eğer eski kalınlığına geri dönmezse zamanla dökülmeye başlar ve dökülen saçların yerine yenileri gelmez.

Ancak uygulanabilecek birkaç yöntemle saçları eski kalınlığına kavuşturmak mümkün.

Saç Telleri Nasıl Kalınlaştırılır?

Zamanla incelen saç tellerini eski kalınlığına kavuşturmak alınacak birkaç önlemle ve basit uygulamalarla mümkündür.Öncelikle saçların kalınlaşması için beslenme çok önemlidir.Özellikle E, A, ve B vitaminleri bakımından zengin bir beslenme programı hazırlamak saç tellerinin kalınlaşmasına yardımcı olmaktadır.

Saç Yıkama:

Günlük hayatta özellikle büyük şehirlerde yaşanan hava kirliliği saçları matlaştırmakta, soluk görünmesine neden olmakta ve zamanla saç uçlarında kırıklar oluşturmaktadır.Bu kirden kurtulmak saçlar için olmazsa olmazdır. Bunun için saçlar iki günde bir yıkanmalıdır.

Saç kremi ve diğer kozmetik ürünler:

Saç kremleri ve saçlara uygulanan kimyasal içerikli kozmetik ürünler saçlara ciddi oranda zararlar vermektedir.

Düzenli saç kesimi:

Saç uçları ne kadar bakım yapılırsa yapılsın zamanla kırılmaktadır. Bunun için saçları düzenli olarak kestirmek ve kırıklardan kurtulmak gerekir.

Saçlar için beslenme:

Sağlıklı ve zengin bir beslenme programı uygulamak tüm vücudumuza verdiği pozitif etkinin yanı sıra saçların da sağlıklı uzamasına, ve ince telli saçların kalınlaşmasına katkıda bulunmaktadır.

Şampuan Seçimi:

Saçlar için hafif ve kimyasal içermeyen şampuanlar kullanılmalıdır.Şampuan seçimine dikkat etmek ve kimyasal içermeyen organik şampuanlar kullanmak saçların yıpranmasını engellemenin yanı sıra ince telli saçların kalınlaşması için de faydalı olacaktır.

Natrumin Şampuan:
Saç dökülmesi çok uzun yıllardır bir çok kişinin yaşadığı en büyük problemlerden biridir.Artık saçların ve saç derisinin dostu olan Natrumin ile saçların dökülmesine etkili bir çözüm bulundu.Dünyanın ilk susuz şampuanı Natrumin diğer şampuanlara göre %95 etken madde(%47 Polifenol- %48 Bitkisel yağ) içeriği ile saç derinizi ve saçlarınızı sağlığına kavuşturuyor.Diğer şampuanlarda yıllarca kullanımdan sonra elde edebileceğiniz vitamin,mineral ve organik maddeleri Natrumin ile ilk kullanımda elde edersiniz.İşte bu yüzden “Natrumin Saç Bakım Ürünleri” ilk kullanımda etkilidir.Saç derisine 1 dk. içinde nüfuz ederek her türlü saç ve cilt sorununa hücre tamiri sayesinde çözüm getirmektedir.

Natrumin şampuanın içeriğinde bulunan esansiyel yağların ferahlatıcı etkileri sayesinde saçlarınız daha canlı,daha havalı ve daha parlak bir görünüme kavuşur. Polifenollerin sebum kontrolünü sağlaması sebebiyle saçlarınızın yağ dengesini sağlar.Böylece saçlarınızın çabuk yağlanmasına izin vermez. Ferah kokusu güne rahatlamış olarak başlamanızı sağlar.

Saçlarınızı kaybetmek istemiyorsanız bizce bir denemenizde fayda var!

Natrumin Şampuan

Ürün Sayfası: https://www.natrumin.com.tr/magaza/

Natrumin 3’lü Set: https://www.natrumin.com.tr/urun/natrumin-3lu-set/

Sıkça Sorulan Sorular:

1-Neden rengi koyu?

İçeriğinde kakao-çikolata polifenolleri vardır.Doğal rengi korunmuştur.Boya içermez.

2-Koyu renk kalıcımıdır?

Hayır durulama ile giderilir.

3-Normal şampuanlar gibi köpürmüyor?

Doğal içeriği ve yoğun bitkisel yağ konsantrasyonu nedeniyle normal kimyasal şampuanlar gibi köpürmez.Köpük psikolojiktir.Asıl olan saçlı deri etkinliğidir.

4-Su katkısız olmasının ne avantajı var?

İçeriğinde yüksek miktarda etken madde içermesinden dolayı ilk kullanımda etki sağlar.Diğer şampuanları yıllarca kullanarak elde edeceğiniz sonuçları Natrumin de daha kısa sürede elde edersiniz.

5-Ne kadar sürede sonuç alabilirim?

İlk kullanımdan itibaren etkisini görebilirsiniz.Su katkısız etken madde oranı yüksek olmasından dolayı 1.dakikadan itibaren etkilidir.

6-Etkisi Ne kadar Sürmektedir?

Etkisi kalıcıdır, saç köklerini ve hücrelerini besler ve yeni saçların çıkmasına yardımcı olur.

7-Ürün Kaç Kullanımlıktır ?

Kullanımı Kişiden Kişiye Değişmektedir.Normal kullanımda set halinde 4 ay Boyunca Yetecektir.Şampuanın sık kullanımında (haftada 2-3 kez) 2 ay yetecektir.

8-Ürünün Yan Etkisi Var mı ?

Dermatest Laboratuarlarında “SAFETY,DERMATOLOGİC “testleri yapılmıştır. Gönül Rahatlığı İle Kullanabilirsiniz.

9-Saç artışını destekleyip,saç telini kalınlaştırır mı?

Saç büyüme hızını artırır!Saçların hızlı uzamasını ve kalınlaşmasını sağlar.(Saç telinizin kalınlığını ve boyunu kullanmadan önce ölçtürün 2 set bitirdikten sonra yine ölçtürün eğer fark göremezseniz ücreti iade!)

 

NOT:

1-Bu bir kellik ilacı değildir.Var olan saçlarınızın dökülmesini engeller,saç derinizi onarır ve eğer saç kökleriniz ölmediyse yeniden tüylenme başlayabilir.Hücreler ölmüş ise hiç bir şey diriltemez.(Termodinamik Kanunu)

2-Natrumin ilaç değildir günlük kullanıma da uygun saç derinizi onaracak ve koruyacak özellikte bir üründür.

3-Natrumin saç derisini onarır ve saç derisi sorunları için kullanılır

4-Natrumin deterjan içermez zaten normal şampuanlar gibi köpürmez ayrıca rengi de koyu kahverengidir. Boyar madde içermez

5-Saç ekimi yapan yerlerde yaraların iyileşmesi için Natrumin kullanılmaktadır.Yani özet olarak bu ürünün amacı saç derisini düzenlemektir.

Bu gönderiyi paylaş