KULLANIMI

Natrumin Şampuan Kullanım Şekli

Natrumin Şampuan saçı nazikçe temizlerken aynı zamanda içeriğindeki bitkisel polifenol ve kakao çekirdeği özleri sayesinde, düzenli ve sürekli kullanımda saç dökülmesi probleminin çözümüne yardımcı olur. Saç tellerinin kalınlaşmasına, güçlenmesine saçın hacim kazanmasına yardımcıdır. Saça parlaklık verir. Ph değeri saç derisine uygun olup ciltte herhangi bir alerji, tahriş ve iritasyona neden olmaz. Kepeğe karşıdır. Renklendirici içermez.

Natrumin Şampuan, ıslak saça hafifçe masaj yaparak uygulanması ve iyice durulanması tavsiye edilir. İki günde bir kullanılması önerilir.

Natrumin Serum

Natrumin Serum’ u, kuru saç diplerine püskürterek iyice yediriniz. Saça değil, saç diplerine püskürterek 10 dk. ile 30 dk. süre ile saçınızda bekletiniz ve daha sonra durulayınız.

Natrumin Şampuan

Natrumin Şampuanı saçınıza uygulayınız ve bol su ile yıkayınız.Birinci yıkama saçınızdaki kirliliği temizler. İkinci yıkama saç kök hücrelerinizin yağ oranını temizler ve dengeler. Üçüncü yıkamada ise bolca köpük yapıp, köpüğü saçınızda 5-10 dakika bekletiniz ve sonra iyice durulayınız.

Natrumin Solüsyon

Saçınızı şampuanla yıkadıktan sonra bir havlu yardımıyla kurulayınız ve Natrumin Solüyonu, saç diplerine püskürterek saçınızda bekletiniz. Saçınızı serbest radikallerin(toz,duman,kir vs) etkilerinden koruma amacı taşımaktadır.
Bir daha ki kullanıma kadar saçınızı yıkamanıza ve saçınızda kalmasında bir sakınca olmamakla beraber, bu işlem Natrumin Solüsyon’ un etkisini artırır. Natrumin Şampuan Set ile bu işlemi iki günde bir mutlaka tekrarlayınız.

Feragatname (Sınırlı Sorumluluk Beyanı)

NATRUMİN ürünleri uzun bilimsel araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda üretilmektedir. Natrumin ürünlerinin etkinliği hem Natrumin bünyesinde gerçekleştirilen laboratuvar deneyleri ve klinik çalışmalarla, hem de bağımsız üçüncü kuruluşların yaptığı testler sonucunda ortaya konmuştur. Buna rağmen, ürünlerin kullanımıyla ilgili elde edilecek başarı oranlarının çeşitli sebeplerden dolayı (uygulama hatası, genetik farklılıklar v.b.) kişiden kişiye değişiklik gösterebileceğini unutmayınız. Bu durumdan kaynaklanabilecek her türlü sorumluluk ve zarardan Natrumin marka sahibi firma sorumlu tutulamaz. Natrumin, laboratuvar ortamında ve klinik çalışmalarda elde edilen sonuçların birey bazında elde edilebileceğinin garantisini sunmaz.

Online Ödemelerde 5 TL İndirim ve Tüm Siparişlerde Ücretsiz Kargo. Kapat