KULLANIMI

Natrumin Şampuan Kullanım Şekli

Natrumin Şampuan saçı nazikçe temizlerken aynı zamanda içeriğindeki bitkisel polifenol ve kakao çekirdeği özleri sayesinde, düzenli ve sürekli kullanımda saç dökülmesi probleminin çözümüne yardımcı olur. Saç tellerinin kalınlaşmasına, güçlenmesine saçın hacim kazanmasına yardımcıdır. Saça parlaklık verir. Ph değeri saç derisine uygun olup ciltte herhangi bir alerji, tahriş ve iritasyona neden olmaz. Kepeğe karşıdır. Renklendirici içermez.

Natrumin Şampuan, ıslak saça hafifçe masaj yaparak uygulanması ve iyice durulanması tavsiye edilir. İki günde bir kullanılması önerilir.

Natrumin Serum

Duş’tan 25-30 dk önce bir miktar saç diplerine friksiyon ile uygulanarak bekletilir.

Ilık su ile durulanarak temizlenir.

Natrumin Şampuan

Serum uygulanıp temizlenmiş nemli saça 2-3 kere parmak uçları ile masaj yapılarak uygulanır

(her uygulama da 2-3 dk beklenmesi iyi olur)

Natrumin Solüsyon

En son saç iyice durulandıktan sonra solüsyon uygulanır solüsyon saçta bırakılır.

Not ; solüsyon durulanmayacak, saçınızda kalmalıdır.

Haftada 2-3 kere bu uygulama yapılır. Şampuan istenilen sıklıkta kullanılabilir.

Şampuanımız tüm saç tipleri için uygundur ve Bay/Bayan/Çocuk herkes kullanabilir.

Feragatname (Sınırlı Sorumluluk Beyanı)

NATRUMİN ürünleri uzun bilimsel araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda üretilmektedir. Natrumin ürünlerinin etkinliği hem Natrumin bünyesinde gerçekleştirilen laboratuvar deneyleri ve klinik çalışmalarla, hem de bağımsız üçüncü kuruluşların yaptığı testler sonucunda ortaya konmuştur. Buna rağmen, ürünlerin kullanımıyla ilgili elde edilecek başarı oranlarının çeşitli sebeplerden dolayı (uygulama hatası, genetik farklılıklar v.b.) kişiden kişiye değişiklik gösterebileceğini unutmayınız. Bu durumdan kaynaklanabilecek her türlü sorumluluk ve zarardan Natrumin marka sahibi firma sorumlu tutulamaz. Natrumin, laboratuvar ortamında ve klinik çalışmalarda elde edilen sonuçların birey bazında elde edilebileceğinin garantisini sunmaz.