Natrumin ile Saçlarınızı Baştan Çıkarın!

Natrumin ile Saçlarınızı Baştan Çıkarın!

Natrumin ile Saçlarınızı Baştan Çıkarın!

Saç ve saç deriniz, su katkısız geliştirilen Natrumin şampuan ile doğal sağlığına kavuşuyor. İçeriğindeki %47 kakao – çikolata polifenolleri ve %53 bitkisel yağ ve k – fulvate ekstraktı ile Natrumin şampuan, saç ve saç derinize bakım yapıyor ve size düşlediğiniz doğal şampuan deneyimini sunuyor.

Dünyanın ilk su katkısız şampuanı olan Natrumin, sıradan şampuanlarda uzun süreli kullanımdan sonra ancak elde edebileceğiniz vitamin, mineral ve yağların faydalarını ilk kullanımda sağlıyor. Çörek otu yağı, susam yağı, tatlı badem yağı, keten yağı, jojoba yağı, havuç yağı, tarçın yağı ve zeytin yağı gibi organik mucizelerden oluşan doğal içeriği sayesinde sağlıklı saçlara kavuşmanıza imkan veriyor. Bitkilerin yapısında bulunan polifenollerle formüle edilen Natrumin, hücre onarımına yardımcı olarak her türlü saç ve saç derisi sorununa çözüm getiriyor.

Natrumin şampuan, saç diplerine uygulandığında antimikrobiyal ve antibakteriyel etki göstererek saç derisine nufüz ediyor ve içeriğindeki bitkisel yağların canlandırıcı özelliği sayesinde saçlarınızı daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşturuyor. K – fulvate ekstraktı ve kakao – çikolata polifenolleri yağ dengesi sağlayarak saçların doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı oluyor. Günlük kullanıma uygun formülü ve ferah kokusu ile Natrumin, güne rahat bir şekilde başlamanızı sağlıyor.

Siz de, saçlarınızla başa çıkamıyorsanız, Natrumin ile saçlarınızı baştan çıkarın. Natrumin şampuan hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için 0212 590 2 590’ i arayabilir ya da info@natrumin.com.tr adresine iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

www.natrumin.com.tr

Bu gönderiyi paylaş