Saç Dökülmesine Bitkisel Çözüm

Saç Dökülmesine Bitkisel Çözüm

Merhaba, bu yazımda saç dökülmesine bitkisel çözüm sunan bitkisel kürlerden ve içeriğinde 19 çeşit bitkisel yağ ve doğal polifenoller bulunan Natrumin Şampuan hakkında bilgi ve paylaşımlarda bulunmaya çalışacağım. Bir önceki yazım olan Saç Dökülmesine Şampuan başlıklı yazımı okumadıysanız okumanızı tavsiye ederim.

Kadın erkek, genç yaşlı dinlemeksizin herkesin sorunu haline gelen saç dökülmesinin fast foodlardan strese kadar, ilaç kullanımından genetik faktörlere kadar birçok sebebi vardır. Saç dökülmesi her cinste de olmasına karşın erkeklerde daha fazla görülür.

Kadın ve erkek için saç, kıyafeti tamamlayan bir aksesuardır. En önemsediğimiz günlerde her şeyden çok saçlara önem veririz. Saç bu kadar önemliyken saç dökülmesi ciddi bir psikolojik sorun haline gelebilir.

Bireyler kendi saç tipini öğrenerek ve evde belli bakımlar yaparak saç dökülmesi sorununu bir nebze yavaşlatabilir. Yetişkin bir bireyde günlük 100 – 150 saç teli dökülmesi normaldir. Fakat yataktan kalktığınızda daha fazla saç dökülmüş ise ya da saçınızı taradığınızda, banyo yaptığınızda daha fazla saç teli dökülmüş ise önlem almaya başlamanız gerekmektedir. Saç dökülmesine bitkisel çözüm olarak Natrumin şampuanı denemelisiniz. Natrumin Şampuan, dünyanın ilk susuz ve %100 etken maddeye sahip şampuanıdır.

BİTKİSEL KÜRLER İŞE YARAR MI?

Evet, saç dökülmesi sorununa, bitkisel kürler kişiden kişiye farklılık göstermek suretiyle işe yarar ama saç dökülme probleminiz en alt seviyede bir problem ise işe yarar. Genellikle de yüzeysel bir iyileşme yapar ve bir süre sonra tekrar saçlarınız dökülmeye başlar. Bunun haricinde bu kürleri yapmak için belli bir vakit ayırmanız, hangi bitki ve yağları kullanacağınızı bilmeniz, ne sıklıkla kullanmanız gerektiğini tespit etmeniz gerekir ve zamanla bu durum sıkıcı bir hal almaya başlar. Dikkat etmeniz gereken önemli bir husus da, bir şeyler yanlış gittiğinde cildinize vereceğiniz zarardır. Bu tür kürleri bilinçsizce uygulamak faydadan çok zarara yol açabilir.

Evde kür yapmak ve uygulamakla uğraşmak yerine, saç dökülmesine bitkisel çözüm sunan Natrumin şampuan kullanın.

Tamamen bitkisel, vakit ayırmadan rahatlıkla uygulayabileceğiniz Natrumin şampuantüm saç ve saç derisi sorunlarına karşı etkilidir. Vakit ayırmanıza ya da saçınızda saatlerce bekletmenize gerek kalmadan normal şampuanlar gibi saçınıza uygulayarak kullanabilirsiniz.

NEDEN NATRUMİN?

Yukarıda da belirttiğim gibi, Natrumin Şampuan 19 çeşit bitkisel yağ ve %47 oranında doğal polifenollerden oluşur. İçeriğinde su, deterjan ya da kimyasal herhangi bir madde barındırmaz.

 • Saçlarınızı besler ve dökülmesini engeller
 • Saç diplerini temizlemeye yardımcı olur
 • Saçları nemlendirir ve kırılmasını engeller
 • Melamin dengelemesi ile saçların beyazlamamasını sağlar
 • Daha hızlı uzamasına yardımcı olur
 • Kuru saçlara ihtiyacı olan nemi sağlar ve saçların yumuşak ve parlak kalmasına yardımcı olur
 • Saç tellerini kalınlaştırır
 • Keratin-protein oksidasyonu saçı canlı tutmaya yardımcı olur
 • PH değeri saç derisine uyumlu ve renklendirici içermez
 • Saç derisini onararak zamanla tüylenme ve yeni saç oluşumuna yardımcı olur
 • Saç derisinde sedef, egzama, sivilce ve kaşıntı sorunlarına çözüm sunar

Saç problemlerinin çözümü saç derisinden başlar. Natrumin şampuan içerisinde %47 oranında bulunan polifenol maddesi saç derisinin onarılmasına yardımı olur. Polifenollerin saç derisi üzerindeki etkisine inanamayacaksınız!

İçeriğinde bulunan soğuk pres yağlar saç ve saçlı derinin beslenmesine, nemlenmesine ve saç derisi problemlerinin çözümüne yardımcıdır. Siz de kimyasal şampuanlardan bıktıysanız ve saç dökülmesine bitkisel çözüm arıyorsanız Natrumin Şampuanı denemelisiniz.

%100 para iadesi ile 2007 yılından bu yana satışı devam eden Natrumin Şampuan’ı  https://www.natrumin.com.tr/ ya da https://endogal.com/ mağazalarından online, eft ya da kapıda ödeme imkanları ile güvenle satın alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş